11m blogas


Vienas žaidimas – dvi pusės by a7b7
2009/05/06, 09:16
Filed under: Komentarai

Kas iš Jūsų norėjo vakar vakarą atsidurti devyniolikmečio Londono „Arsenal“ ekipos gynėjo Kierano Gibbso kailyje? O  bent akimirkai tapti Park Ji -Sung‘u iš „Manchester United“? Abiems žaidėjams vakarykštis Čempionų  lygos pusfinalio mačas susiklostė labai aiškiai.Kėlinio pradžioje Cristiano Ronaldo skersavo į Londono „Arsenal“ baudos aikštelę, K.Gibbsas slystelėjo ir į nugarą kvėpavęs P.Ji- Sungas įmušė pirmą įvartį, taip smeigdamas tiesų dūrį į širdį „Arsenal“ komandai.

cempionu-_-taureBilietas į finalą nutolo per tris įvarčius. Dar po trejų minučių taiklus C.Ronaldo smūgis „Arsenal“ leidimą žaisti Romoje gegužės 27 dieną nudangino ten,kur net pats velnias nepasiektų per porą valandų. Po trečio „Manchester United“įvarčio „Arsenal“ sirgaliai ėmė skirstytis.

“Pirmas įvartis buvos gyvybiškai svarbus. (….) po jo  viskas  kaip ir paaiškėjo“,- po mačo kalbėjo “Manchester United“ strategas seras Alexas Fergusonas.

Na, iš esmės Tu, velniškai  teisus, Alexai. Vienas taiklus smūgis – ir Jūs jau ties finalo  linija. Antras taiklus – “raudonieji velniai“ jau finale. Trečias taiklus smūgis  ir po  jo Londono “Arsenal“ gerbėjai  gali palikti prabangaus  stadiono “Emirates“ tribūnas.   Paprasta ir aišku. Ir svarbiausia, efektyvu…

Visiems tiems, kas tingėjo žiūrėti  futbolą iki  pabaigos, po pirmo kėlinio buvo pasiųstas signalas: “Brangieji, ar ne laikas jau eiti miegoti. Viena  Čempionų lygos finalo komanda jau  aiški.“ Tie, kas liko  dar išvydo tikslų  ir galingą 11m baudos smūgį atlieką “Arsenal“ puolėjo Robino van Persie, bei Darreno Fletcherio  išvarymą iš aikštės.

Tai didžiausias nusivylimas mano  karjeroje, – tokia  frazė išsprūdo iš Arsene’o Wenegero lūpų. –  Dvi klaidos per dešimt minučių, per kurias išsisprendė  rungtynių  baigtis. Paskui  teko  žaisti prieš gynybinį futbolą ėmusius propaguoti priešininkus, tačiau  niekas tą vakarą mums nesisekė –  nei gintis, nei pulti.

Bus dar tų  pergalių, Arsenai. Jei  ne šiemet, tai kitąmet. Jos niekur nedings.  Kaip  byloja lietuvių  posakis -“Ilgai laukęs, dar palauk“ –  pergalės ateis su laiku…

P.S.

Arse&anal” (suprask, kaip  nori) – tokį užrašą 11m. naktį benaršydamas  po  socialinius  tinklapius pastebėjo vieno futbolo  gerbėjo  anketoje. Gal ir teisingai  pasakyta, ypač, jei  esi  Londono komandos sirgalius.

P.P.S

paspaudę šią nuorodą Jūs galite tapto  K.Gibbso gerbėjais. Jam dabar palaikymo tikrai reikia. Sėkmės.

http://www.facebook.com/home.php?filter=app_2309869772#/s.php?ref=search&init=q&q=kieran%20gibbs&sid=0e2bf203755c9477f22f2d4a2d22d431

Reklama

Parašykite komentarą so far
Parašykite komentarąParašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s%d bloggers like this: