11m blogas


Kieno daina skambės šįvakar? by No.29
2009/05/06, 12:35
Filed under: Komentarai

Šiandien tai jau bus. Po vakarykščio pakankamai nuobodaus pusfinalio, šiandien mūsų laukia tikras delikatesas. O artėjant Eurovizijai, šiandien 11m bus labai muzikalus. Žinome vieną dalyką: Barcelona tikrai žais. Klausimas ar dar žais kas nors?

Barcelona atvyksta į Londoną pamokyti aristokratų, kas per žaidimas yra futbolas. Klausimas ar jiems pavyks?  11m puikiai įsivaizduoja Barcelona vyrukus šiame klipe dainuojančius taip pat We’re from Barcelona. Ir judančius panašiai. Nes būtent šios dienos vizitas parodys ar jie sugebės įrodyti, kad Barcelona yra ne tik gražiausią, bet ir geriausią futbolą pasaulyje žaidžianti komanda.

Katalonai atvyksta savaitgalį įspūdingai sutriuškinę karališkąjį Madrido klubą. Tačiau tiek Guus Hiddink, tiek Pep Guardiola sako, kad tai nieko nereiškia. 11m visgi mano, kad reiškia, nes psichologija yra labai svarbus dalykas. Barca dabar labiau pasitiki savo jėgomis, o Chelsea labiau prisibijos.

Barcelona silpnybė šiandien ta, kad du svarbūs gynėjai out: Puyolis dėl geltonų kortelių, Marquezas dėl traumos. Tad Chelsea būtina atakuoti, kad Barcelona gynėjai jaustų nuolatinį spaudimą. Tačiau Messi teisus: Chelsea bijo atakuoti Barceloną. O jei Chelsea bijos kirsti vidurio liniją, tai praktiškai šios Barcos silpnybės nepavyks išnaudoti. 11m išvis mano, kad šios viešos diskusijos apie Chelsea žaidimo stilių su katalonais turėtų labai erzinti Abramovičių. Jis taip trokšta gražaus futbolo… Nors Michael Essien pareiškė, kad jie nedrįs spjauti savininkui į veidą jo paties namuose ir Stamford Bridge Chelsea jau atakuos ir bandys susipažinti su priešininko aikštės pusės žolės kokybe. 11m futbolo gerbėjams nepataria imti šių žodžių už gryną pinigą, nes prieš prajusios savaitės rungtynes taip šnekėjo Hiddinkas. Matėm kas vyko…arba greičiau nevyko aikštėje. Tačiau, jei visgi Chelsea atakuos, Barcai tai reikš daugiau erdvės Londono klubos aikštės pusėje. O kad atviroje erdvėje Barcos žaidėjai jaučiasi neblogiau nei Džonatanas Livingstonas Žuvėdra mes žinome.

Kiek 11m bekeiktų sugadintą praėjusios savaitės antradienio vakarą, net ir jis turi pripažinti, kad Hiddinko taktika rezultatą davė. Londono klubo gerbėjams tai suteikė viltį, kad jie šįvakar dainuos. Kad tai gali atrodyti įspūdingai mums praėjusią savaitę vėl parodė nuostabieji T-Mobile Trafalgaro aikštėje surengę šįkart ne flashdance, o flashsing performansą. Prieš savaitė anglai ten dainavo Bitlų “Hey, Jude“, įdomu ar pavyktų tą patį pakartoti Chelsea gerbėjams, jei jų komanda laimėtų, su “Hey, Guus“:

Hey Guus, dont be afraid.
You were made to go out and get them.
The minute you let them under your skin,
Then you begin to make it better.


11m pagalvojo, kad šį kaverį prieš rungtynes Chelsea fanai galėtų irgi padainuoti savo treneriui. Tad kieno daina šįvakar skambės sužinosime po mažiau nei 12 valandų… 11m nuoširdžiai tikisi, kad po tiek, o ne po daugiau, nes tai reikštų, kad vyksta pratęsimas… ir tai reikštų, kad pagrindinis rungtynių laikas baigėsi 0:0. Apsaugok, Viešpatie!

Reklama

Komentarų: 1 so far
Parašykite komentarą

Jie kieti labai. Norėčiau būti panašius į tokius futbolininkus. Reikės paieškoti kur proteinas pigiau /a> ir daugiau masės užsiauginti, daugiau treniruotis, būti agresyvesniam gynyboje. 🙂

Komentaras sukūrė Tomas
Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s%d bloggers like this: