11m blogas


Šykštūs suvalkiečiai by a7b7
2009/04/26, 20:06
Filed under: A lyga, LOL

Marijampolės „Sūduvos“ vartininkas Saulius Klevinskas, išgirdęs apie Vyriausybės raginimą susiveržti diržus ir taip kovoti prieš ekoniminį sunkmetį, atsiduso ir nutarė rimtai vykdyti šį politikų patarimą. Ko jau ko, bet įvarčio nepraleisiu. Nė už ką! Pasakė sau taupiojo suvalkiečio savybę turintis žaidėjas ir veiklos ėmėsi.

klevinskas_rankaKiekvienoje komandos treniruotėje vartininkas draskosi it koks žvėris ir komandos draugams net įmušti sunku darosi. O dar „Sūduvos“ treneris Gedeminas Jarmalavičius, lyg tyčia praeidamas pro šalį tarstelėjo, kad gilėjant ekoniminei krizei vartų tinklų kokybė prastėja ir gali būti taip, jog įmuštas įvartis suplėšys tinklą, ir jis taps nebenaudojamas, o vartininkas gaus už tai sumokėt!.

Susimąstė S.Klevinskas. Keletą naktų nemiegojo. Skaičiavo ir taip,ir anaip. Nu, niekaip nelieka pingų suplėšytam tinklui nupirkti. Ir pasiskolinti iš ko nėra. Juk Marijampolėje – automobilių pardavimo sostinėje-  visiškas štilis, mažai perka automobilius ir uždarbio nėr.

Nuo tada, kai suprato, kad vartus saugoti  geriau  reikia, S.Klevinskas  nepraleidžia įvarčių.  Nenori jis tinklo gadinti. Dar suplyš netyčia, neduok Die…Ir taip jau šešeriose oficialiose šių metų futbolo rungtynėse. Kad ir šiancien dvikovoje su Pakruojo “Kruoja“. Marijampoliečiai įmušė 6 įvarčius, o svečiams –  špyga taukuota. Nėra čia ko, nuotaikos gadinti. Juk iškovota ketvirta pergalė čempionate ir tarp  lyderių  įsitvirtinta. O ką Klevinskas?  Ką jis? Kiek prisidėjo prie tokio pasiekimo.  Na, daug… Labai jau daug…  Taigi „Sūduvos“ vartininkas keturiskart A lygos čempionate vartų tinklą nuo suplėšymo apsaugojo ir dukart. LFF taurės turnyre kamuolį puikiai gaudė.

Lyg koks Timo Hildebrandas. Šast, į vieną pusę muši – makt, Klevinskas pagauna, čiaukšt, galva smūgiuoji – oba, „Sūduvos“ vartininkas šuolyje „mirtiną“ smūgį ištraukia. Matyt tokią reklamą prieš miegą žiūri, o atsikėlęs apie matytus naktį vaizdus galvoja.

Ot tai Klevinskas vyras. Tikras suvalkas. Gerai tinklą saugo… Ilgai naujo pirkti nereiks.. Ir dar sako, kad suvalkiečiai nešykštūs. Netiesa! Akivaizdūs įrodymai akis bado. Patys muša, o kitiems įmušti neduoda…

A lygos rezultatai: Gargždų “Banga“ -Kauno “LKKA Teledema“ 1:0, “Šiauliai“ – Vilniaus “Vėtra“ 2:1, Tauragės “Tauras“- Panevėžio “Ekranas“ 0:1. Marijampolės “Sūduva“ – Pakruojo “Kruoja“ 6:0.

Reklama

5 Komentaras so far
Parašykite komentarą

+1 🙂

Komentaras sukūrė nitro

neturiu zodziu, taip ir gimstai mitai “suvalkieciai sykstus su valkieciai toki anoki“,

Komentaras sukūrė as

Cia tik galimas vienas is mitu, kuris pades Jusu mylimai komandai zaisti geriau:)O kodel gi ne?

Komentaras sukūrė a7b7

[…] Šykštūs suvalkiečiai […]

Atgalinis pranešimas sukūrė Likom ant ledo « 11m blogas

[…] “Sūduva” toliau šėlsta. Suvalkiečiai per 4 pirmuosius A lygos turus varžovams jau įmušė net 13 įvarčių, o nepraleido nei vieno. Pakankamai įspūdinga, netgi turint omenyje ne […]

Atgalinis pranešimas sukūrė Futbolo Analitikas » Blog Archive » 4 A lygos turo rezultatai ir nuotraukos iš 1 lygos
Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s%d bloggers like this: