11m blogas


Pirmas!Sveikiname! by a7b7
2009/04/21, 14:50
Filed under: A lyga

Sveikiname! Jus  pirmas.!  Buvo ar nebuvo 11 m, dabar jau  nesvarbu.  Savaitgalį Marijampolės “Sūduva“ po Jūsų paskirto abejojamo baudinio iškovojo pergalę 1:0 prieš vieną iš keturių klubų,  realiai  į čempionato titulą pretenduojančius  “Šiaulių“  ir viskas tuo  pasibaigė.teisejas Na, paburbės šiauliečiai ir pamirš viską. Ne tai svarbiausia. Va, Jus nubaudė, vadinasi,teisėjų skandalų  sezonas – atidarytas.

Jūsų kolegos  po tokio žygdarbio  nebebijos elgtis panašiai, išmintingai ir drąsiai.  Visų juk nepašalins ir nenuims nuo rungtynių, reikės kažkam teisėjauti A lygoje.

Viena iš daug 11 m slibino Goryničiaus galvų mano, kad  gerb. A lygos arbitro Sauliaus Armanavičiaus  mėnesio  suspendacija dėl netinkamai skirto  vienuolikos metrų baudinio – puikus teisėjų  skandalo sezono atidarymas. Tikras gardumėlis. Praėjusiais metais  A lygos kone kas dvi savaitės vis išgirsdavome, kad rungtynės parduotos, teisėją į muilą ar pan. Šiemet tradicija taip pat kartojasi –  po trečio turo, pirmas  mažas skandalėlis. Patenkintųjų  pusėje- “Sūduva“, nuskriaustųjų  –  “Šiauliai“ (11m į savo juodą užrašų knygutę užsirašo vieną virtualų  tašką “Šiauliams“ ir sezono pabaigoje pažiūrės, kiek jis galėjo  būti lemiamas).

11m paguodžia mėnesį pareigų netekusį p. Saulių  Atmanavičių ir siunčia jam muzikinį sveikinimą, kurį atlieka jo kolegos.

Reklama

Parašykite komentarą so far
Parašykite komentarąParašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s%d bloggers like this: