11m blogas


„Tauras“ – lietuviškasis “Milan“ by a7b7
2009/04/21, 12:28
Filed under: A lyga, Naujienos

11 m vis dar aikčioja iš neįtikėtinos nuostabos. Kas ką ir kada nuplagijavo, ir kodėl? O gal šie savo šalyse garsūs futbolo klubai jau seniai, kuris laikas bendradarbiauja ir viešai apie tai neskelbia? Tokie ir panašūs klausimai nuo pat ankstyvo ryto kamuoja 11m. Jis net nespėjo išgerti kavos ir peržiūrėti visų akcijų. Ach, tas lietuviškas žingeidumas.. Nieko gero iš to nebus. O dėl viso to kaltas Tauragės „Tauras“ ir italų… „ AC Milan“.Pažiūrėkite. Kiek panašumų matote šiotauras1se nuotraukose?

milanasAišku, 11 m nepriminė, kad pirma nuotrauka buvo Tauragės „Tauro“, o antra „AC Milan“ fotografija. Tikimės nesumaišėte meninių vaizdelių? Nors gerai įsižiūrėjus, ir be, ir su akiniais, pensnė ar kitomis vaizdą didinamomis priemonėmis, galima įžvelgti akį rėžiantį panašumą – futbolo marškinėliai ir jų SPALVOS.

Įdomu, kuris Tauragės „Tauro“ futbolininkas pamėgdžioja, kad ir Davido Beckhamo žaidimą? Deividas Malkevičius? Iulianas Bursucas? Andrius Puotkalis, o gal Karolis Jasaitis?..  O gal, priešingai.. viskas yra atvirkščiai.. tarkim,  Andrejus Ševčenka žavisi  puolėjo Valerijaus Mižigurskio žaidimu? Brr….. Daugiau  į fantazijų pasaulį nesileisim.

Pagalvokime ar lietuviškasis “Milanas“ gali egzistuoti Tauragėje? Ar tai įmanoma?..„Milan“ įkurtas 1899 metais, Tauragės „Tauras“ 1922 -aisiais. Dėl mažo tik 23 –ų metų skirtumo lietuvių klubas jaučiasi it sunėnas dėdei iš Milano, todėl gali puoselėti itališkofutbolo tradicijas kitame krašte  bei  (kuo net 11m neabejoja ) turi ko pasimokyti iš giminaičio užsienyje. Štai jau pirmoji priežastis, leidžianti manyti, kad  Tauragės klubas šiek tiek pikta, pavydo kupina akimi nužiūrėjo italų ekipą. „Milan“ šalies čempionate užima antrą vietą, „Tauras“ A lygoje žengia…. paskutinis. Neabejojam, kad ir „Tauras“ norėtų žaisti taip, kaip bendrarūbiai iš Italijos. Vadinasi, yra į ką lygiuotis bei… plagijuoti.

„Milan“ marškinėliai oficialiame puslapyje kainuoja 56 eurus (193, 31 lt). Ebay’juje galima rasti ir ne originalių gaminių, bet pakankamai pigių italų klubo marškinėlių. Tauragėje, Bažnyčios gatvėje parduotuvėje „R-Sportas“ „Tauro“ komandos marškinėlius galima įsigyti už šimtą litų. Internete jų ne su žiburiu nerasi.. Norint ir šiuo aspektu Tauragės klubui pasivyti dėdę iš Apeninų pusiasalio,reikia pasimokyti iš italų prekių išdėstymo ir gerokai kilstelėti kainą.

Kiekvienoje „Fifa“ ar „Championship Manager“ žaidimų versijoje galima rasti „ ACMilan“ klubą, o apie „Taurą“ šių žaidimų kūrėjai, matyt, nieko nėra girdėję. Tačiau lietuvišką klubą žaidime galima  susikurti pačiam žaidėjui. Ir šioje pozicijoje Tauras“ turi kur tobulėti.

Iš mažo, fragmentiško palyginimo 11m teigia, kad Tauragės „Tauras“ eina tinkama linkme. Imkit viską vyrai, kol dar niekas nemuša. Net ir lietuvių liaudies patarlė byloja: „Jei duoda imk, jei muša – bėk“. Šiuo atveju, „ACMilan“ jums rodo pavyzdį, o jūs tik imkite… Bile ką, bile kaip ir bile kiek.

Reklama

2 Komentaras so far
Parašykite komentarą

Rusiskas Makaras taip pat su tokiom spalvom, beje jis susikure daug veliau uz taura.

Komentaras sukūrė Rudy

kam cia suskaudo dabar kad pakopino? tegu kopina o straipsnis is pavydo parasytas net juokinga. kaip norejo taip apsirede po kiek nori po tiek pardavineja marskinelius. tas pats kas sita lieva bloga lyginciau su pasaulio interneto lyderiais, lyginant apsilankiusius klientus. 🙂

Komentaras sukūrė idomi tema
Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s%d bloggers like this: