11m blogas


Futbolo vaizdelis “Watafak“ by a7b7
2009/04/18, 20:48
Filed under: A lyga

11 m pusantros valandos stebėjo lietuvišką futbolo vaizdelį čempiono Panevėžio „Ekranas“ internetiniame puslapyje. Geriau jau būtų išplovęs indus, išlyginęs rūbus, sutvarkęs darbo stalą ar paskaitęs kokią knygą apie meilę. Vis dėlto šeštadienio vakaras… Galvoje turi rūpėti  Rr..rrromantika ir namų bei draugų ūkis, o ne statiškas vaizdas ir ale futbolo dvasia perduodama 2Mb/s per sekundę greičiu. Watafak?! Kaip senovės lotynai sakytų „Vanitas vanitatum“(Tuštybių tuštybė – 11m .pastaba).

Vintage Radio Isolated on White with Clipping Path

Vietoj to, kad bent padarytų RADIO transliacijas A lygos čempionai įbruka vieną kamerą į ranką žmogeliui, anas užsikeberioja ant aukščiausio „Aukštaitijos“ stadiono taško ir sukioja tą įrankį – į kairę, į dešinę, artyn – tolyn. Fone girdisi kažkokie neiaškūs murmesiai praskiesti rusiškais bl.. ir n…žodžiais, važiuojančių automobilių sirenos, o ekranėlis, į kurį transliuojamas vaizdas, rodo daug bėgiojančių vyrų paskui kamuolį… Ir taip pusantros valandos!

Užsienio futbolo  čempionatuose  gyvos radio transliacijos iš stadionų – įprastas dalykas, o  pas mus, kaip mąsto viena iš daugelio 11 m slibino Goryničiaus galvų, tokia futbolo sklaidos galimybė tiesiog pamiršta, nes neva būtų nepopuliari… Et..

Vienintelis geras dalykas, praskaidrinęs laukimą ir žiūrėjimą į vaizdelį, pateikiamą per vieną kametą buvo pakruojiečio, seno pažįstamo piliečio Jono P. skambutis. „Klausyk, Vienuolika Metrų, (autoriaus vardas redakcijas žinomas – aut.past.) Pakruojo „Kruoja“ sužaidė lygiosiomis 1:1 su Kauno „LKKA Teledama.“ Čia anokia naujiena, bet įdomu tai, kad abu įvarčius…. įputė vėjas. Visą dieną pas mus pučia stiprus vakaris ir abu golai buvo įmušti pavejui. Ačiū gamtai už tai, kad padėjo mums pirmą tašką iškovoti“.

Daugiau pirmo „Kruojos“ taško A lygoje liudininkas nespėjo papasakoti, nes įsilinksminusi vietinė minia iš futbolo ir motokroso pakvietė kraštietį į artimiausią alus barą aptarti sporto įvykius prie bokalo.

Nutrūkus tiesioginiam ryšiui su Pakruoju, 11m dar kartą pamatė, kad Marijampolės „Sūduva“ namie 1:0 įveikė „Šiaulius“, o Vilniaus „Vėtra“ namie 1:0 nugalėjo Tauragės „Taurą“, o Panevėžio „Ekranas“ 1:0  parklupdė Gargždų „Bangą“.

P.S. 11m turi įžūlumo ir noro paiaškinti, Panevėžio „Ekranui“, kas yra radio reportažas iš futbolo rungtynių. Tereikia tik paklausyti šį siužetą ir įsitikinti, kad galima padaryti geriau.

Reklama

5 Komentaras so far
Parašykite komentarą

Na UK yra gilios radio transliaciju tradicijos, ir joms ta.p reikia neeiliniu komentatoriu, kas ant LT didis deficitas + nepalanki kalba

Komentaras sukūrė :)

Be abejo, kad komentatoriu trukumas – didziule problema, bet juk galima bandyti uzsiauginti nauja karta. Radio transliacijos i interneta is stadionu butu daug efektyvesnis nei dabar esantis skurdokas vaizdelis “nuo vienos statyvo“.

Komentaras sukūrė a7b7

Vat kai futbolas.lt pernai sezono pradzioj transliavo netu tai daug geriau atrode. Ar kamera geresne, ar statyvas ar vieta ar pats operatorius… Kitavertus labai tiketina kad pats Ekranas atsizvelgs i visas pastabas ir tobules

Komentaras sukūrė Kuku

Prisižiūri visokių Liverpoolių ir Chelsea, o tada purkštauja, kad Lietuvoj taip nėra. Reikia džiaugtis tuom ką turim. Tikiu, kad Ekranas tobulės. Jie nuolat tobulėja.

Komentaras sukūrė čelovekas

Nu nereikia tikėtis, kad bile koks sprendimas mūsų kaime praeis. Jei padarei bilę ką, nesvarbu, kad blogai, bet niekas to nedarė iki šiol, tai jau savaime gėris? 11m taip nemano ir sako. Blogai, kad nėra gera, taip kaip toje pačioje Anglijoje. Tai taip, 11m žino visus verkšlenimo tipus: nėra pinigų, futbolas nėra Lietuvos religija Nr. 2, niekam čia nieko nereikia, bet reikia stengtis viską daryti kokybiškai, stengtis padaryti daugiau nei gali ir tada gal viskas ir pagerės. O 11m vistiek spaudžia dešinę, kad Ekranas bando (tikimės, kad ir kokybės bus daugiau, o nei kaip kinietiškose prekėse) ir tikisi, kad darys tik geriau ir geriau.

Komentaras sukūrė No.29
Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s%d bloggers like this: